Metal Gear Solid 3 Remake oficjalnie zapowiedziany! A z nim remastery klasycznych odsłon serii

Metal Gear Solid 3 Remake

Stało się to, czego wszyscy oczekiwaliśmy od kilku dni. Konami właśnie zapowiedziało oficjalnie Metal Gear Solid 3 Remake. Zgodnie z przewidywaniami stało się to podczas imprezy PlayStation Showcase 2023.

Konami zapowiada Metal Gear Solid 3 Remake i Metal Gear Solid Master Collection

Zwiastun Metal Gear Solid 3 Remake

Póki co poza samą zapowiedzią nie wiadomo wiele więcej. Wraz z nią przyszło nam jedynie obejrzeć zwiastun Metal Gear Solid 3 Remake, który nie odzwierciedla jednak faktycznej rozgrywki.

To nie jest jednak jedyna nowina, którą przygotowało dla nas Konami w kwestii serii. Poza tym jesienią 2023 roku dostaniemy też w swoje ręce Metal Gear Solid Master Collection – Volume 1, czyli remastery HD trzech pierwszych części franczyzy.

Zobacz też: Ranking słuchawek gamingowych

Na początku nie byliśmy pewni wszystkich platform, na których pojawią się zapowiedziane dziś powyższe produkcje. Dziś wiemy już, że zadebiutują na PC, PS5 i Xboxach Series X|S.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.