Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 – ile FPS na konsolach i PC? Konami ujawnia dobre wieści

Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1

Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 będzie prawdziwą gratką dla fanów retro, którzy pamiętają pierwsze wydania gier z serii sprzed lat. Konami właśnie potwierdziło, że wszystkie z nich będą działać w zadowalającej jakości na konsolach oraz PC. Swego rodzaju wyjątkiem jest naturalnie Nintendo Switch

Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 będzie działać w 1080p i 60 FPS

Zwiastun Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1

Konami nareszcie ujawniło informację na temat liczby klatek i rozdzielczości, w jakich będzie działać Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1. Zgodnie ze wcześniejszymi przewidywaniami, reedycja pierwszych gier z serii zaoferuje nam 1080p i 60 FPS.

Powyższe dane dotyczą PlayStation, Xboxów i PC-tów. W przypadku Nintendo Switcha mowa bowiem o 720p i 30 klatkach, ale wydawca poinformował już, że w trybie dockowania konsoli również postara się o dostarczenie 1080p/60 FPS.

W międzyczasie przypomnijmy listę tytułów, które będą dostępne w omawianej w tym tekście kolekcji:

  • Metal Gear
  • Metal Gear 2: Solid Snake
  • Metal Gear Solid (włącznie z misjami specjalnymi i VR)
  • Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty (wersja HD Collection)
  • Metal Gear Solid 3: Snake Eater (wersja HD Collection)
  • Metal Gear (wersja NES/Famicon)
  • Snake’s Revenge

Zobacz też: Laptop gamingowy do 3500 zł

Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 pojawi się na rynku 24 października 2023 roku. Wydanie będzie dostępne na PC, PS4, PS5, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz Nintendo Switch.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.