W najbliższy czwartek – 15 września – na rynku zadebiutuje Metal: Hellsinger, czyli rytmiczny FPS od studia The Outsiders. Zgodnie z zapowiedziami produkcja w dniu swojej premiery trafi również do biblioteki Xbox Game Pass. Wczoraj natomiast w sieci pojawiły się pierwsze recenzje gry, które zapowiadają, że usługa Microsoftu zostanie wzbogacona o kolejny tytuł, obok którego abonenci amerykańskiej firmy nie powinni przechodzić obojętnie.
Recenzje Metal: Hellsinger wskazują, że do Xbox Game Pass dołączy kolejna udana produkcja
Na obecną chwilę Metal: Hellsinger doczekało się w serwisie OpenCritic 35 recenzji. Średnia ocen produkcji wynosi 81%, a aż 85% dziennikarzy poleca produkcję studia The Outsiders. Gra jest chwalona przede wszystkim za fenomenalną ścieżkę dźwiękową, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom heavy metalu. Wśród zalet wymienia się też płynną i satysfakcjonującą rozgrywkę oraz udaną implementację mechanik znanych z gier rytmicznych.
Część recenzentów zwraca jednak uwagę na pewne problemy związane ze sztuczną inteligencją oraz niezbyt interesującą fabułę. Niektórzy dziennikarze narzekają także na małą różnorodność broni, choć inni informują, że dostępny w grze arsenał jest wystarczający.
Przykładowe oceny Metal: Hellsinger:
- Worth Playing – 9.8/10
- Game Informer – 9/10
- God is a Geek – 9/10
- GamingBolt – 9/10
- TechRaptor – 9/10
- GamingTrend – 8.5/10
- Gamespot – 8/10
- VideoGamer – 8/10
- Wccftech – 8/10
- COGconnected – 8/10
- XboxEra – 8/10
- IGN – 7/10
- Metro GameCentral – 7/10
- Press Start – 7/10
- WellPlayed – 6/10
Zobacz też: Jaki zasilacz do komputera kupić
Jak można zauważyć po powyższych ocenach, Metal: Hellsinger spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony branżowych mediów. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy Wy również zamierzacie w tym tygodniu sprawdzić produkcję studia The Outsiders.
Dyskusja na temat wpisu
Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.