Metal: Hellsinger wkrótce z nową zawartością! Rytmiczny FPS z Game Passa otrzyma DLC Dream of the Beast

Metal: Hellsingder Dream of the Beast DLC

Metal: Hellsinger zebrało bardzo dobre recenzje. Nic więc dziwnego, że deweloperzy ze studia The Outsiders postanowili przygotować dodatkową zawartość, która z pewnością zainteresuje wszystkich fanów wspomnianej produkcji. Rytmiczny FPS z Game Passa już w tym miesiącu otrzyma dodatek zatytułowany Dream of the Beast.

Twórcy Metal: Hellsinger zapowiedzieli dodatek zatytułowany Dream of the Beast

Zgodnie z informacjami przekazanymi za pośrednictwem Steama, pierwsze DLC do Metal: Hellsinger zadebiutuje na rynku 29 marca. Dzięki rozszerzeniu Dream of the Beast produkcja studia The Outsiders zostanie wzbogacona o nową broń, dwa nowe utwory, a także trzy stroje dla głównej bohaterki, które zmodyfikują jej pasywne zdolności.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Za rozszerzenie ścieżki dźwiękowej ponownie odpowiedzialny był zespół Two Feathers. W utworach, które trafią do Metal: Hellsinger dzięki dodatkowi Dream of the Beast, gościnnie wystąpili natomiast Crisitna Scabbia z Lacuna Coil oraz Will Ramos z Lorna Shore.

Zobacz też: Najlepsze telewizory 65 cali

Metal: Hellsinger dostępne jest obecnie na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Produkcja studia The Outsiders od momentu premiery znajduje się również w bibliotece Xbox Game Pass.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.