Twórcy Persony zapowiedzieli nową grę! Metaphor ReFantazio z datą premiery na PC i Xbox

Metaphor ReFantazio

Co prawda fani serii Persona nie mają w ostatnim czasie, na co narzekać, bo całkiem niedawno debiutowała Persona 3 Reload. Okazuje się jednak, że SEGA nie zamierza tak szybko porzucać całkiem popularnej formuły i nadal chce ją rozwijać. Dlatego też doczekaliśmy się zapowiedzi Metaphor ReFantazio.

Metaphor ReFantazio, czyli swego rodzaju „personalike” od studia ATLUS

Zwiastun Metaphor ReFantazio

Sam trailer Metaphor ReFantazio na pierwszy rzut oka mógł mylnie kojarzyć się z kolejną grą spod szyldu Persona. Nie ma w tym nic dziwnego. Styl artystyczny, ujawnione przebitki gameplayu oraz inne elementy bardzo przypominają kultową markę od ATLUS.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Po samym zwiastunie możemy spodziewać się, że będzie efektownie, zjawiskowo i nie braknie standardowych motywów z ratowaniem świata. Czy taka formuła ma szansę sprawdzić się pod zupełnie nowym szyldem i dlaczego nie jest to kolejna Persona? Tego dowiem się niebawem.

Metaphor ReFantazio trafi na PC i konsole Xbox już 11 października 2024 roku. Całkiem miła niespodzianka, nie ma co!

Źródło: Summer Game Fest 2024

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.