Metroid Prime 4 niespodzianką 2024 roku? Pojawiły się nowe doniesienia o rzekomych planach Nintendo

Metroid Prime 4

Metroid Prime 4 pierwszy raz zapowiedziany został jeszcze w 2017 roku. Tytuł po drodze napotkał problemy z procesem produkcji i koniec końców prace nad nim zostały zrestartowane. Pojawiły się jednak głosy jakoby czwarta część Metroid Prime miała mieć swoją premierę w 2024 roku.

Metroid Prime 4 zadebiutuje w 2024 roku według informatora

Znany branżowy dziennikarz oraz insider, Jeff Grubb poinformował, że otrzymał informację o premierze Metroid Prime 4 w 2024 roku. Wiadomość pochodzi z tego samego źródła, które wspominało o ujawnieniu gry Epic Mickey Refurbished, które to stało się faktem.

W dniu wczorajszym odbyła się impreza Nintendo Direct, na której to Japończycy zaprezentowali nowości zmierzające na Nintendo Switch. Wygląda jednak na to, że Big N nie wyłożyło jeszcze wszystkich kart na stół i całkiem możliwe, że niebawem pojawią się kolejne zapowiedzi z obozu czerwonych, w tym wspomniany Metroid Prime 4.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Reddit

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.