Metroid Prime 4 na ciekawym zwiastunie! Jest termin premiery gry

Metroid Prime 4

Metroid Prime 4 jest jedną z tych gier, na którą fani Nintendo czekają najbardziej. Niestety jej premiera do dosyć odległy termin. Niemniej dziś i tak mogliśmy zapoznać się z jej zwiastunem i właśnie terminem debiutu.

Metroid Prime 4 – zwiastun, termin premiery

Zwiastun Metroid Prime 4

Nintendo Direct było pełne ciekawych nowości. Jedną z nich było Metroid Prime 4, które zaprezentowało nam się nowym zwiastunem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Przypomnijmy, że produkcja ta znajduje się w tworzeniu dosyć długo. Doszło nawet do tego, że w 2019 roku cały proces został zresetowany.

Niemniej wygląda na to, że teraz wszystko się naprostowało. I to na tyle, że poznaliśmy termin premiery gry. Ta pojawi się na rynku w 2025 roku, więc to jeszcze dosyć odległa przyszłość.

Posiadaczy obecnego Switcha warto uspokoić, że Metroid Prime 4 na pewno się na nim pojawi. Podobnie wygląda to w przypadku jego następcy, który ma podobno zostać ujawniony na początku przyszłego roku.

Źródło: Gamingbolt

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.