Microsoft nawiązuje współpracę z Barbie. Nowy Xbox Series S, kontroler i zawartość do Forza Horizon 5

Xbox Barbie Xbox Series S kontroler

Microsoft poinformował dziś o rozpoczęciu dosyć nietypowej współpracy z Barbie. W jej ramach byliśmy dziś świadkami zapowiedzi nowych wariantów kolorystycznych Xboxa Series S i kontrolera oraz darmowej zawartości dodatkowej do Forza Horizon 5. Całość odbywa się ze względu na promocję nowego filmu o Barbie.

Nowy wariant kolorystyczny Xboxa Series S i kontrolera oraz 2 darmowe samochody w Forza Horizon 5. Współpraca Microsoftu i Barbie

Microsoft poinformował dziś o rozpoczęciu współpracy z Warner Bros. oraz Mattelem, czyli producentem zabawek Barbie. Na jej mocy zapowiedziano nową linię produktów Xboxa, w tym kolejny wariant kolorystyczny Xboxa Series S.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Konsola została zaprojektowana tak, aby wyglądała jak domek dla lalek Barbie. Nie trafi ona do otwartej sprzedaży, a zamiast tego gracze będą mogli ją wygrać 10 lipca poprzez konkurs odbywający się na globalnym profilu Xboxa na Twitterze i stronie programu Microsoft Rewards.

Loteria obejmie także limitowany kontroler oraz zestaw wymiennych przednich paneli do niego. A jeżeli chodzi o zawartość cyfrową, fani mogą teraz odebrać dwa inspirowane Barbie darmowe samochody w Forza Horizon 5.

Chodzi mianowicie o Chevroleta Corvette EV z 1956 roku i GMC Hummera EV z 2022 roku. Auta można przypisać do swojej kolekcji, odwiedzając centrum wiadomości w grze.

Microsoft poinformował też o serii 10 lalek, które będą wyposażone w najnowsze ubrania Xbox Gear. W tym przypadku również będzie można je wygrać podczas międzynarodowej loterii.

Zobacz też: Najlepsze gry skradanki

14 lipca odbędzie się natomiast specjalna transmisja, w której twórcy serii Forza opowiedzą o swoich doświadczeniach w branży gier oraz osobistych powiązaniach z Barbie. Na ten sam dzień zaplanowano także specjalną transmisję na żywo ze świata Barbie, podczas której fani dowiedzą się więcej o samym filmie.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2481 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.