Rozszerzona edycja Microsoft Flight Simulator będzie dostępna za darmo dla abonentów Xbox Game Pass

Microsoft Flight Simulator Game of the Year Edition

Nie ulega wątpliwości, że Microsoft traktuje graczy bardzo uczciwie. Doskonałym tego przykładem jest fakt, że rozszerzona edycja Microsoft Flight Simulator będzie dostępna za darmo dla wszystkich subskrybentów Xbox Game Pass. Mówiąc prościej: obejdzie się bez jakichkolwiek dopłat.

Microsoft Flight Simulator Game of the Year Edition za darmo w ramach Xbox Game Pass

Zwiastun Microsoft Flight Simulator Game of the Year Edition

Microsoft Flight Simulator Game of the Year Edition to rozbudowana edycja symulacyjnego hitu, która ukaże się 18 listopada 2021 roku. Względem podstawowego wydania możemy się spodziewać m.in. nowych samolotów, miast i funkcji (np. usprawnionego systemu pogodowego), dodatkowych lotnisk, kolejnych poradników oraz zadań. Ponadto w wersji GOTY znajdziemy wszystkie aktualizacje, które dotychczas się ukazały.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Najlepsze jest jednak to, że wydanie Microsoft Flight Simulator Game of the Year Edition zostanie udostępnione jako darmowa aktualizacja dla wszystkich posiadaczy podstawowej wersji gry. To z kolei oznacza, że w GOTY bez dodatkowych opłat zagrają także abonenci Xbox Game Pass. Rzecz jasna rozbudowany MFS trafi zarówno na PC-ty, jak i konsole nowej generacji (Xbox Series X|S).

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.