Rozszerzona edycja Microsoft Flight Simulator będzie dostępna za darmo dla abonentów Xbox Game Pass

Microsoft Flight Simulator Game of the Year Edition

Nie ulega wątpliwości, że Microsoft traktuje graczy bardzo uczciwie. Doskonałym tego przykładem jest fakt, że rozszerzona edycja Microsoft Flight Simulator będzie dostępna za darmo dla wszystkich subskrybentów Xbox Game Pass. Mówiąc prościej: obejdzie się bez jakichkolwiek dopłat.

REKLAMA

Microsoft Flight Simulator Game of the Year Edition za darmo w ramach Xbox Game Pass

Zwiastun Microsoft Flight Simulator Game of the Year Edition

Microsoft Flight Simulator Game of the Year Edition to rozbudowana edycja symulacyjnego hitu, która ukaże się 18 listopada 2021 roku. Względem podstawowego wydania możemy się spodziewać m.in. nowych samolotów, miast i funkcji (np. usprawnionego systemu pogodowego), dodatkowych lotnisk, kolejnych poradników oraz zadań. Ponadto w wersji GOTY znajdziemy wszystkie aktualizacje, które dotychczas się ukazały.

Najlepsze jest jednak to, że wydanie Microsoft Flight Simulator Game of the Year Edition zostanie udostępnione jako darmowa aktualizacja dla wszystkich posiadaczy podstawowej wersji gry. To z kolei oznacza, że w GOTY bez dodatkowych opłat zagrają także abonenci Xbox Game Pass. Rzecz jasna rozbudowany MFS trafi zarówno na PC-ty, jak i konsole nowej generacji (Xbox Series X|S).

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!