Nie stać Cię na Hawaje? Z nową aktualizacją do Microsoft Flight Simulator polecisz tam za darmo

Microsoft Flight Simulator

Microsoft Flight Simulator to tytuł, w którym gracze mogą spróbować swoich sił w pilotowaniu podniebnych maszyn w różnych warunkach atmosferycznych. Asobo Studios nie zapomina o swoim popularnym tytule i stale udostępnia kolejne aktualizacje. Najnowsza z nich – World Update 13 – umożliwia podróże w egzotyczne miejsca oraz na Antarktydę.

World Update 13 do Microsoft Flight Simulator zapewni 140 nowych punktów turystycznych

Zwiastun z World Update 13 do Microsoft Flight Simulator

World Update 13 to najnowsza aktualizacja świata do Microsoft Flight Simulator. Wraz z nią francuscy deweloperzy udoskonalili obszar Oceanii oraz Antarktydy, zapewniając 140 nowych punktów turystycznych takich jak Hawaje, Indonezja czy Papua Nowa Gwinea. Dzięki temu użytkownicy będą mogli jeszcze bardziej poczuć klimat tych miejsc, co zresztą widać na zwiastunie.

Dodatkowo w World Update 13 Asobo ulepszyło kolejne lotniska m.in. Bora Bora (NTTB), lotnisko Kona na Hawajach (PHK), lotnisko Mataveri z Wysp Wielkanocnych (SCIP), lotnisko Moorea (NTTM) oraz Nusatupe (AAGN) z Wysp Salomona. Deweloperzy udostępnili też ATR 42-600/72-600, czyli nowy samolot, który można kupić w sklepie.

World Update 13 naprawia błędy spowodowane poprzednią aktualizacją do Microsoft Flight Simulator, a także gwarantuje 3 nowe wyzwania związane z lądowaniem oraz 3 nowe wyprawy małymi samolotami w nieznane tereny.

Zobacz też: Najlepsze dyski SSD

Microsoft Flight Simulator jest dostępny w ramach usługi Xbox Game Pass na Xboxach Series X|S, PC oraz w chmurze.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.