Microsoft szykuje tajemniczą nowinkę związaną z Xbox Cloud Gaming. Szczegóły jeszcze w tym tygodniu?

Xbox Cloud Gaming

Xbox Cloud Gaming to usługa Microsoftu pozwalająca na granie w chmurze. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że jeszcze w tym tygodniu Amerykanie pochwalą się jakąś nowinką z nią związaną. Zapowiada się ekscytująco!

Chcesz kupić 20 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za ok. 100 zł? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Tajemnicza nowinka dotycząca Xbox Cloud Gaming – co szykuje Microsoft?

Aggiornamenti Lumia to użytkownik Twittera, który już wielokrotnie publikował sprawdzone przecieki na temat produktów i usług Microsoftu. Tym razem na profilu mężczyzny znalazła się tajemnicza zapowiedź nowinki związanej z Xbox Cloud Gaming i Xbox Game Pass Ultimate. Szczegółowe informacje prosto od Xboxa mamy rzekomo poznać jeszcze w tym tygodniu.

Udostępnioną grafikę charakteryzują trzy słowa kluczowe: chmura, czas i pobieranie. Mając to na uwadze, można się spodziewać, że Microsoft pozwoli graczom na granie w chmurze i jednoczesne ściąganie danych produkcji w tle. Należy jednak zaznaczyć, że to tylko domysły, które mogą, choć wcale nie muszą się sprawdzić. Aktualnie nie pozostaje nam nic innego jak uzbrojenie się w cierpliwość; wszystkie karty mają zostać odkryte w najbliższych dniach.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja dnia