Midnight Fight Express zmierzające do Xbox Game Pass ocenione. Microsoft zadbał o przyzwoitą grę

Midnight Fight Express

Midnight Fight Express to jeden z kilku tytułów, które mają trafić do Xbox Game Pass w drugiej połowie sierpnia. Premiera tejże gry jest zapowiedziana na 23 sierpnia 2022 roku na PC, PS4 oraz Xbox One (20 września gra trafi na Nintendo Switch), a w sieci pojawiły się pierwszej recenzje produkcji zwiastujące przyzwoity beat’em up.

REKLAMA

Recenzje Midnight Fight Express zwiastują dobrą bijatykę

Midnight Fight Express – trailer

Gra w minionym dniu otrzymała pierwsze recenzje. Krytycy chwalą produkcję polskiego dewelopera – Jakuba Dzwinela – przede wszystkim za różnorodność lokacji, bardzo dopracowane animacje i przyzwoity rozwój bohatera.

Do minusów można zaliczyć natomiast samą fabułę, bo nie jest ona angażująca, a traktować trzeba ją wyłącznie jako dodatek. Niektórzy recenzenci narzekali również na długość rozgrywki, bo Midnight Fight Express można ukończyć nawet w 4 czy 5 godzin.

Wybrane oceny:

  • GameSpot – 8/10
  • VG247 – 8/10
  • Twinfinite – 8/10
  • Hardcore Gamer – 7/10
  • Destructoid – 6/10
  • TechRaptor – 6/10
  • GamesHub – 4/10

Przeczytaj też: Mody do The Sims 4

Midnight Fight Express będzie dostępne w abonamencie Xbox Game Pass 23 sierpnia 2022 roku, więc opłacający usługę będą mogli sprawdzić ową pozycję od tego dnia za darmo.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!