Midnight Fight Express zmierzające do Xbox Game Pass ocenione. Microsoft zadbał o przyzwoitą grę

Midnight Fight Express

Midnight Fight Express to jeden z kilku tytułów, które mają trafić do Xbox Game Pass w drugiej połowie sierpnia. Premiera tejże gry jest zapowiedziana na 23 sierpnia 2022 roku na PC, PS4 oraz Xbox One (20 września gra trafi na Nintendo Switch), a w sieci pojawiły się pierwszej recenzje produkcji zwiastujące przyzwoity beat’em up.

Recenzje Midnight Fight Express zwiastują dobrą bijatykę

Midnight Fight Express – trailer

Gra w minionym dniu otrzymała pierwsze recenzje. Krytycy chwalą produkcję polskiego dewelopera – Jakuba Dzwinela – przede wszystkim za różnorodność lokacji, bardzo dopracowane animacje i przyzwoity rozwój bohatera.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Do minusów można zaliczyć natomiast samą fabułę, bo nie jest ona angażująca, a traktować trzeba ją wyłącznie jako dodatek. Niektórzy recenzenci narzekali również na długość rozgrywki, bo Midnight Fight Express można ukończyć nawet w 4 czy 5 godzin.

Wybrane oceny:

  • GameSpot – 8/10
  • VG247 – 8/10
  • Twinfinite – 8/10
  • Hardcore Gamer – 7/10
  • Destructoid – 6/10
  • TechRaptor – 6/10
  • GamesHub – 4/10

Przeczytaj też: Mody do The Sims 4

Midnight Fight Express będzie dostępne w abonamencie Xbox Game Pass 23 sierpnia 2022 roku, więc opłacający usługę będą mogli sprawdzić ową pozycję od tego dnia za darmo.

O autorze
Mateusz Wróbel
Autor

Uwielbia każdą wolną minutę spędzać przed komputerem lub konsolą. Szczególnie zauroczony w RPG-ach i przygodówkach, w których największą rolę odgrywają wybory. W wolnym czasie sięgnie również po serial, ale na pierwszym miejscu zawsze stawia gry wideo.

Liczba wpisów: 442 (w redakcji od 19.05.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.