Zagraj ze znajomymi w chowanego! Nietuzinkowa gra multiplayer już dostępna za darmo w Epic Games Store

Epic Games Store

Już wczoraj gracze przewidywali, że kolejną darmową grą w Epic Games Store będzie Midnight Ghost Hunt. Jak się przed chwilą okazało, ich podejrzenia były słuszne i tytuł ten jest już dostępny do pobrania. Zdecydowanie warto go sprawdzić, bo jego rozgrywka wyróżnia się w całkiem nietypowy sposób.

Midnight Ghost Hunt za darmo w Epic Games Store

Zwiastun Midnight Ghost Hunt

Dlaczego rozgrywka w Midnight Ghost Hunt jest nietypowa? Odpowiedź jest prosta – mało jest bowiem gier, które pozwalają nam bawić się w chowanego.

Oczywiście nie chodzi tu o tradycyjną, podwórkową odmianę tej zabawy. W grze wcielamy się w ducha, a naszym zadaniem jest ukrywanie się przed łowcami. W tym celu możemy opętać z pozoru nieszkodliwe przedmioty.

Naturalnie role mogą się odwrócić, więc gracze zostają też samymi łowcami. Wtedy ich rola polega rzecz jasna na znajdowaniu chowających się duchów.

Midnight Ghost Hunt można odebrać za darmo z Epic Games Store do 8 czerwca do godziny 16:59. Po upływie tego czasu poznamy czwartą, ostatnią już „darmówkę”, którą sklep przygotuje dla nas z okazji trwającej MEGA Wyprzedaży.

Zobacz też: Ranking słuchawek bezprzewodowych dousznych

Warto podkreślić, że Midnight Ghost Hunt nadal znajduje się we wczesnym dostępie. Planowana data premiery gry to 2024 rok.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.