Minecraft otrzymał dość pokaźną aktualizację! Zwiększona wydajność, nowy tryb i wiele więcej

Minecraft nowe postaci

Minecraft to tytuł, którego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Produkcja stworzona przez Mojang zyskała pokaźne grono fanów, stając się poligonem do sprawdzania granic kreatywności wielu osób. Nie powinno więc dziwić, że deweloperzy dbają, aby pozycja ta co jakiś czas oferowała użytkownikom pewne nowości. Tak jest i tym razem, bo na serwery trafiła aktualizacja oznaczona kodem 1.19.50 (wersja Bedrock).

Aktualizacja 1.19.50 wprowadza do Minecrafta tzw. moduł Obserwatora

Aktualizacja 1.19.50 do Minecrafta

Wraz z pojawieniem się wspomnianego patcha w grze zagościło wsparcie dla modułu Obserwatora, który testowany był przez kilka ostatnich miesięcy. W jego ramach gracze mogą swobodnie przemieszczać się po świecie i obserwować zachowania innych osób obecnych na mapie. W trybie tym obserwatorzy nie muszą obawiać się o obrażenia ze strony graczy i agresywnych stworków, ponieważ są oni dla nich niewidzialni.

Dla wielu osób ważniejszy jednak będzie fakt, że deweloperzy, tworząc aktualizację 1.19.50, skupili się na poprawie wydajności. Dzięki temu gra powinna osiągać więcej klatek na sekundę w niektórych przypadkach. Wyeliminowano także niektóre błędy powodujące zawieszanie się gry.

Najnowszy patch przyniósł także nową opcję dokładniejszego sterowania dotykowego na urządzeniach, które mają taki ekran. Dodano także kilka nowych domyślnych grywalnych postaci, jako alternatywy dla Steve’a oraz Alexa.

Przeczytaj też: Kody do GTA San Andreas

Naturalnie, nie są to jedyne nowości i poprawki, jakie pojawiły się wraz z tą aktualizacją. Jest ich o wiele więcej i obejmują zarówno kwestie graficzne, jak i gameplayowe czy stricte techniczne. Pełna lista zmian dostępna jest pod tym adresem.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z