Minecraft Legends niespodzianką od Microsoftu. Gra zadebiutuje w Xbox Game Pass

Minecraft Legends

W trakcie Xbox & Bethesda Games Showcase 2022 pojawił się Mojang, który w dalszym ciągu rozbudowuje swoją mocną markę, jaką jest Minecraft. Zapowiedziano Minecraft Legends, całkowicie nowy tytuł od inicjatywy Xbox Game Studios.

Minecraft Legends na trailerze. Nadchodzi strategia dla młodych, jak i starszych graczy

Minecraft Legends – trailer

Minecraft Legends ma być grą akcji i jednocześnie strategią, więc jesteśmy świadkami ciekawego połączenia obu gatunków. Sam trailer, podlinkowany wyżej, nie zdradza zbyt wielu szczegółów oprócz tego, że wejdziemy w interakcję z mieszkańcami (Villagerami) i wybudujemy im nowy dom. W międzyczasie będziemy musieli również zajmować się eliminowaniem najeźdźców.

Premiera Minecraft Legends w wersji na PC oraz PlayStation, Xbox i Nintendo Switch jest zapowiedziana na 2023 rok. Co jednak najważniejsze: w nadchodzącą pozycję zagra każdy, kto opłaca Xbox Game Pass i to już od pierwszego dnia.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.