Minecraft otrzymał własny abonament. Microsoft wprowadził Marketplace Pass

Minecraft

Minecraft to kura znosząca złote jaja i Microsoft doskonale o tym wie. W związku z tym korporacja postanowiła uruchomić usługę, dzięki której wyciągnie jeszcze więcej pieniędzy od graczy. Do gry trafił właśnie abonament Marketplace Pass.

Marketplace Pass jest już dostępny dla graczy Minecraft

Marketplace Pass to abonament do gry Minecraft, który oferuje dostęp do 150 przedmiotów z wirtualnego sklepu w grze. Oferta zmieniana jest w cyklu miesięcznym, co oznacza, że każdy kolejny miesiąc oferować będzie inne dodatki. Za całość Microsoft liczy sobie 3,99 dolara miesięcznie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Minecraft to kolejna gra, która oferuje możliwość wykupienia miesięcznego abonamentu w zamian za dodatkowe przedmioty dostępne w wirtualnym świecie. Praktyka ta jak widać, staje się coraz bardziej popularna, mimo raczej niezbyt przychylnych opinii graczy względem takich usług.

A Wy co sądzicie o tego typu ofertach abonamentowych? Potępiacie takie praktyki, są Wam obojętne czy może chętnie z nich korzystacie? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: IGN

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.