Minecraft za darmo na Chromebooki! Koniecznie sprawdź, czy możesz odebrać ten bonus

Minecraft

Chrome OS ostatecznie nie podbił rynku, ale Google nadal nie poddaje się ze sprzedażą laptopów ze swoim dedykowanym systemem. Ich posiadacze mogą teraz odebrać Minecrafta za darmo. Oferta będzie ważna aż do końca roku, lecz nie wszyscy się do niej kwalifikują.

Minecraft za darmo na Chromebooki

Minecraft – Chromebook

Chromebooki są już dostępne na rynku od jakiegoś czasu, a ich posiadacze mogą liczyć na odebranie dodatkowych bonusów od Google. Jednym z nich jest również możliwość zgarnięcia Minecrafta za darmo.

Obowiązuje jednak jeden istotny warunek. Oferta dotyczy bowiem wyłącznie kwalifikujących się Chromebooków, które zostały zakupione pomiędzy 1 a 31 grudnia 2023 roku. Cała akcja może zakończyć się również wcześniej, gdy dojdzie do wyczerpania zapasów.

Warto jednak wspomnieć, że gracze wspominają tu i ówdzie o tym, że udało im się odebrać grę na Chromebookach zakupionych również w wakacje. Niestety Google nie podaje nawet, które konkretnie modele z systemem Chrome OS kwalifikują się do odebrania Minecrafta za darmo, dlatego warto spróbować swojego szczęścia i zobaczyć, czy możemy zgarnąć grę dostępną pod tym adresem.

Zobacz też: Gry podobne do The Last of Us

Wspomnijmy jeszcze o innych potencjalnych bonusach, na które mogą liczyć posiadacze Chromebooków. Mowa tu m.in. o darmowych 3 miesiącach subskrypcji Nvidia GeForce NOW.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.