Gra PlayStation trafi do Xbox Game Pass na premierę! Sony podtrzymuje tradycję

MLB The Show 24

W bibliotece gier dostępnych w ramach Xbox Game Pass regularnie pojawiają się nowe pozycje. Dziś rano informowaliśmy o rozszerzeniu listy tytułów o wysoko ocenianą produkcję niezależną, a wieczorem Microsoft potwierdził dostępność kolejnej odsłony sportowego cyklu w dniu premiery.

MLB The Show 24 trafi do Xbox Game Pass w dniu premiery

MLB The Show 24

MLB The Show 24 to kolejna część cyklu gier sportowych opartych na licencji najważniejszej amerykańskiej ligi baseballu (Major League Baseball). Gwiazdą okładki tegorocznej odsłony został Vladimir Guerrero Jr., zwycięzca Home Run Derby 2023 w Seattle.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Deweloperzy nie zapomnieli o funkcji cross-play oraz cross-progression, co pozwoli przenosić swoje postępy i zawartość ekwipunku między platformami.

Terminarz MLB The Show 24

W mediach społecznościowych udostępniono szczegółowy terminarz, który powinien zainteresować fanów serii. Już za tydzień, 6 lutego, ujawniona zostanie zawartość edycji kolekcjonerskiej.

W trakcie zaplanowanych transmisji na Twitchu i YouTube odbędzie się prezentacja nowych funkcji, a 14 marca pracownicy studia Sony San Diego rozegrają wewnętrzny turniej.

MLB The Show 24 zadebiutuje 19 marca na konsolach Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i PlayStation 5. W momencie premiery podobnie jak w przypadku poprzednich części – gra będzie dostępna w subskrypcji Xbox Game Pass.

Źródło: PlayStation Blog

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.