GTA 5 na nowo – mod sprawia, że gra wygląda przepięknie

GTA 5

Nadchodzący mod do GTA 5 sprawi, że gra ponownie będzie w stanie zachwycić graczy. Twórcy NaturalVision Evolved umieścili w sieci trailer nadchodzącej modyfikacji, dzięki której gra Rockstara wygląda lepiej, niż kiedykolwiek przedtem.

REKLAMA

Mod do GTA 5 graficznym majstersztykiem?

Premierowy trailer moda NaturalVision Evolved do GTA 5

Od premiery GTA 5 minęło już niemalże 9 lat. Gra co prawda nie zestarzała się jakoś tragicznie, natomiast w obecnych czasach graczy przyzwyczajono do innych, wyższych standardów graficznych. Mod NaturalVision Evolved sprawi, że (wciąż) najnowsza odsłona serii będzie znów błyszczeć i zachwycać oprawą wizualną.

Twórcy poświęcili sporo pracy na wymianę leciwych już tekstur m.in. chodników, a także poprawę oświetlenia czy efektów wizualnych. Nocą cieszyć oko będą rozświetlone neony, za dnia zaś na niebie w pełnej okazałości będzie można obserwować wolumetryczne chmury.

Zobacz też: Słuchawki do PS5

Powyższy trailer jest oczywiście prezentacją pełną efektownych cięć i przejść, natomiast finalna wersja moda na pewno nie zawiedzie. Autorzy obiecali, że jest to już ostatni materiał przedpremierowy. Choć modyfikacja wymaga jeszcze nieco pracy, to już niedługo zostanie udostępniona graczom. Aby ją pobrać, należy skorzystać z Patronite’a twórców. Wykupienie dostępu kosztuje 45 złotych.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!