Tego skina brakowało w Spider-Man Remastered — Spoderman dodany poprzez mod

spoderman spider-man remastered

Modyfikacje stworzone przez fanów często wzbogacają nasze ulubione gry o taką zawartość, której nie zagwarantowali sami twórcy. Tym razem mowa o zremasterowanej wersji gry Spider-Man i dość osobliwej modyfikacji. Jej bohaterem jest znany z memów Spoderman.

Mod do Spider-Man Remastered dodaje znaną postać

Spoderman w grze Spider-Man Remastered

Czy to jest właśnie istota modyfikacji? Nie ulepszenia graficzne czy optymalizacja, a właśnie dodawanie do gier śmiesznych postaci znanych z memów? Być może. W ten sposób postanowiono wzbogacić grę Spider-Man Remastered, dodając do niej skin przedstawiający Spodermana.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 3000 zł

Modyfikacja dostępna jest do pobrania z poziomu NexusMods. Nowa rzecz w grze wydaje się być zabawna i może umilić czas w oczekiwaniu na pecetowy debiut Spider-Man: Miles Morales. Co dziwne, nadal nie poznaliśmy dokładnej daty premiery tej gry, choć w sieci pojawił się już jej pecetowy trailer i wymagania sprzętowe…

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.