Świetna sprzedaż Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin! Capcom podaje najnowsze dane

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin

Niedawno Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin zadebiutowało na PS4, więc to dobra okazja, aby przyjrzeć się sprzedaży gry. Capcom poinformował, że ta wygląda bardzo dobrze. Produkcja przebiła już bowiem pułap 2 milionów kopii.

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin – 2 miliony sprzedanych kopii

Zwiastun Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin pojawiło się na rynku w 2021 roku. Wówczas gra zadebiutowała na PC i Nintendo Switch.

Od niedawna gra jest też dostępna na PS4, a więc co za tym idzie również na PS5. To więc dobra okazja, aby sprawdzić jej najnowsze statystyki sprzedażowe.

A te są więcej niż dobre jak na tego typu produkcję. Capcom ogłosił bowiem, że Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin sprzedał się już w liczbie 2 milionów kopii. To wzrost o 500 000 sztuk w porównaniu z 2022 rokiem.

Dlatego też można uznać, że deweloperzy mogą być zadowoleni. To świetne liczby jak na produkcję poboczną franczyzy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Gamingbolt

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.