Monster Hunter Wilds z nowymi fragmentami rozgrywki. Świeży zwiastun prosto z Summer Game Fest 2024

Monster Hunter Wilds

Monster Hunter Wilds to nadchodząca odsłona słynnego cyklu, która pierwszy raz zapowiedziana została na ubiegłorocznej gali The Game Awards. W międzyczasie tytuł zaprezentowany jeszcze został na minionym State of Play. To jednak nie koniec materiałów z nadchodzącego dzieła Capcomu, bowiem na Summer Game Fest pojawił się świeży zwiastun prezentujący kolejne fragmenty rozgrywki.

Monster Hunter Wilds na nowym zwiastunie podczas Summer Game Fest 2024

Zwiastun Monster Hunter Wilds na Summer Game Fest 2024

Podczas Summer Game Fest pojawił się nowy zwiastun wyczekiwanej produkcji Capcomu. Na materiale można dostrzec nowe urywki z rozgrywki oraz pełne akcji polowania na potwory, których gracze doświadczą w nadchodzącym Monster Hunter Wilds.

Trzeba przyznać, że Monster hunter Wilds zapowiada się na niesamowicie grywalną i klimatyczną produkcję. Z pewnością jest to gra, na którą czekają miliony fanów na świecie. Termin premiery, póki co wyznaczony został na 2025 rok, natomiast na więcej szczegółów na temat tej produkcji trzeba jeszcze poczekać.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Summer Game Fest 2024

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.