Mordhau obchodzi 5. urodziny! W grze pojawił się nowy tryb „Demon Horde”

Mordhau Adventurer Pack DLC

Choć Mordhau okres największej popularności ma już za sobą, to studio Triternion nie rezygnuje ze wspierania tytułu. Deweloperzy postanowili w szczególny sposób uczcić piątą rocznicę wydania swojej produkcji. Na graczy czeka nowy tryb, w którym zmierzą się z demonicznymi przeciwnikami.

Mordhau z trybem Demon Horde. Zastępy wrogów z piekła rodem

MORDHAU – Demon Horde Trailer

Z okazji 5. urodzin Mordhau klasyczny tryb Hordy doczekał się gruntownego odświeżenia. Doskonale znane mapy – Castello, Mountain Peak oraz Totenwald – uległy piekielnej metamorfozie. Każda z nich ma zmusić graczy do opracowania innej strategii.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W celu urozmaicenia rozgrywki twórcy zmodyfikowali działanie dostępnych umiejętności, a także wprowadzili system Prestiżu, co pozwoli dynamicznie skalować poziom trudności na podstawie niedawnych zwycięstw lub porażek.

Dostępny arsenał został wzbogacony o nową broń (m.in. widoczny na trailerze garłacz), którą można dodatkowo pobłogosławić i zwiększyć w ten sposób zadawane obrażenia.

W sklepie pojawił się nowy pakiet DLC. Adventurer Pack zawiera cztery kompletne zestawy uzbrojenia – Wojownika, Myśliwego, Upadłego Rycerza i Arkanisty.

Za zalogowanie się między 29 kwietnia a 13 maja gracze otrzymają okolicznościowe przedmioty kosmetyczne. W tym okresie obowiązuje również potrójny mnożnik zdobywanego złota i punktów doświadczenia.

Źródło: Steam

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.