Nowy zwiastun Mortal Kombat 1 z nawiązaniem do lat 90.! Grę promuje gwiazda Strażników Galaktyki

Mortal Kombat 1

Podczas targów Gamescom 2023 mogliśmy zobaczyć kolejny trailer Mortal Kombat 1. Twórcy nie zwalniają jednak tempa przed wrześniową premierą produkcji i dzielą się nowym zwiastunem bijatyki. Tym razem na niezwykle klimatycznym materiale grę promuje znany aktor.

Dave Bautista na zwiastunie Mortal Kombat 1

Zwiastun Mortal Kombat 1 z udziałem Dave’a Bautisty

Świeżo udostępniony zwiastun Mortal Kombat 1 nawiązuje do klasycznej reklamy z 1993 roku, która promowała grę w podobnym stylu. Część fanów serii z pewnością kojarzy spot z przeszłości, w którym tłum ludzi wykrzykując nazwę „Mortal Kombat” przemierza miasto.

W nowym materiale możemy natomiast zobaczyć aktora Dave’a Bautistę, znanego z filmów takich jak Strażnicy Galaktyki, Diuna czy Blade Runner 2049, który zachęca mieszkańców miasta do uwolnienia swoich wewnętrznych wojowników. Najwyraźniej decyzja o zaangażowaniu byłego wrestlera była bardzo trafionym pomysłem, bowiem zwiastun ma w momencie pisania tego tekstu już milion wyświetleń.

Reklama Mortal Kombat z 1993 roku

Mortal Kombat 1 stanowić ma pełny reboot serii. Oznacza to, że na graczy czeka zupełnie nowa opowieść i reset uniwersum. Jedną z nowości ma być system wojowników Kameo, którzy mogą wspierać głównego bohatera biorącego udział w walce.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 3500 zł

Kup Mortal Kombat 1

Na koniec przypominamy, że Mortal Kombat zmierza na PC oraz konsole PlayStation 5, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Gra zadebiutuje już 19 września 2023 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.