Ermac powraca do Mortal Kombat 1! Nowy zwiastun prezentuje zdolności kultowej postaci

Mortal Kombat 1 Ermac

Mortal Kombat 1 został ciepło przyjęty przez graczy, a kontrowersje związane z wyceną DLC nie wpłynęły negatywnie na wyniki sprzedaży. W ostatnich miesiącach deweloperzy wzbogacili tytuł o funkcję crossplay oraz kolejnych wojowników, a dziś poinformowano o powrocie Ermaca. Kultowa postać trafi do gry jeszcze w tym miesiącu.

Warner Bros ogłasza powrót Ermaca do Mortal Kombat 1

Mortal Kombat 1 – Ermac Trailer

W nowym materiale na drodze Ermaca staje Generał Shao, Kung Lao oraz Reptile. Możemy podziwiać charakterystyczny zestaw ruchów wojownika, wliczając w to telekinezę, teleportację oraz lewitację.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

DLC wprowadzające Ermaca trafi do sprzedaży 23 kwietnia. Tydzień wcześniej, 16 kwietnia, dodatek zostanie udostępniony wszystkim posiadaczom Kombat Packa.

Trailer zaprezentował także kolejną postać, którą możemy wezwać na pomoc w ramach systemu Kameo. Na sklepową dostępność DLC z Mavado poczekamy do maja.

Mortal Kombat 1 zadebiutował 19 września 2023 roku. Tytuł jest dostępny na PC oraz konsolach Xbox Series X|S, PlayStation 5 i Nintendo Switch.

Źródło: VGC

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.