Mortal Kombat 1 – lista bohaterów wyciekła do sieci. Wydajność gry na Switchu pozostawia wiele do życzenia

Mortal Kombat 1 Nintendo Switch

Już tylko ponad tydzień dzieli nas od premiery Mortal Kombat 1 od NetherRealms Studios. Nie oznacza to jednak, że okres ten nie będzie obfitował w nowe wieści dotyczącej tej gry — wręcz przeciwnie, informacji pojawia się coraz więcej. Nie wszystkie jednak zwiastują udaną produkcję, zwłaszcza na Nintendo Switch…

Mortal Kombat 1 niezbyt dobrze radzi sobie na konsolach Nintendo Switch

Dzięki jednemu z użytkowników Twittera do sieci trafiła pełna lista postaci, które dostępne będą w Mortal Kombat 1. Nie brakuje na niej znanych osobistości, takich jak Raiden, Baraka, Scorpion czy Sub-Zero, ale taż zupełnie nowych twarzy, które dopiero poznamy. Łącznie postaci ma być 24, ale jedna z nich na razie owiana jest tajemnicą.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

To jednak niejedyny przeciek, który dotknął NetherRealm Studios, bo na Reddicie pojawiło się wideo prezentujące działanie Mortal Kombat 1 na Nintendo Switch. Tutaj sprawa wygląda już znacznie gorzej, widać, iż produkcja niezbyt dobrze sobie na przenośnej konsoli od „Big N”. Spadki klatek, efekt rwania obrazu nawet w trakcie bardziej statycznych przejść nie napawają optymizmem przed premierą.

Sam autor wpisu radzi raczej unikać wersji akurat na ten sprzęt, bo — w jego mniemaniu — nie jest ona warta 70 dolarów. Przyznał on jednak, że sama rozgrywka jest w porządku jak na standardy Switcha, jednak w oczy rzuca się zbyt niska rozdzielczość.

Przeczytaj też: Ranking procesorów

Najwidoczniej NetherRealms musi jeszcze trochę popracować nad kwestią wydajności w Mortal Kombat 1 na Switchu, tak aby rzeczywiście tytuł ten dawał, jak największą satysfakcję graczom. Twórcy mają rzeczywiście jeszcze trochę czasu, więc warto mieć nadzieję, że uda się jakoś ten problem rozwiązać.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.