Mortal Kombat 1 i trzy inne gry za darmo przez weekend. Nowa oferta Xbox Free Play Days

Xbox Free Play Days Mortal Kombat 1

Dzisiaj czwartek, a więc zgodnie z tradycją Microsoft zaprezentował nową ofertę Xbox Free Play Days. W ciągu kilku najbliższych dni posiadacze konsol Xbox z aktywną subskrypcją Xbox Game Pass Core lub Xbox Game Pass Ultimate będą mieli okazję przetestować aż cztery produkcje. Zgodnie z przekazanymi informacjami gracze sprawdzą takie tytuły jak Ed-0: Zombie Uprising, From Space, Mortal Kombat 1 oraz Moving Out 2.

Ed-0: Zombie Uprising, From Space, Mortal Kombat 1 i Moving Out 2 za darmo w ramach Xbox Free Play Days (7-10 marca)

Mortal Kombat 1 – zwiastun premierowy

Prawie w każdy weekend abonenci Microsoftu otrzymują możliwość przetestowania kilku wybranych produkcji i nie inaczej jest również tym razem. Subskrybenci Xbox Game Pass Core oraz Xbox Game Pass Ultimate mogą cieszyć się wspomnianymi wyżej grami za darmo do 10 marca, czyli do najbliższej niedzieli.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak oceniacie najnowszą ofertę Xbox Free Play Days? Sprawdzicie w ten weekend najnowszą odsłonę serii Mortal Kombat? A może wspólnie ze znajomymi wcielicie się w specjalistów od przeprowadzek? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: TrueAchievements

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.