Polski projekt Mouse wygląda bardzo intrygująco! Nietypowa produkcja na nowym trailerze

mouse

Pierwsze ujęcia z polskiego projektu Mouse mogliśmy zobaczyć jeszcze w maju tego roku. Tytuł zapowiada się niezwykle intrygująco, a nietypowy wygląd z pewnością przykuwa uwagę. Tym razem dostaliśmy kolejny materiał, który pozwala przyjrzeć się nieco lepiej fragmentom z rozgrywki.

Pojawił się nowy gameplay trailer polskiego projektu Mouse

Gameplay trailer gry Mouse

Świeżo udostępniony gameplay trailer z gry Mouse podkreśla intrygujący styl tytułu. Jak widzimy, cechuje się on nie tylko nietypową oprawą graficzną, ale także dynamiczną rozgrywką. Ponadto wzrok przyciągają charakterystyczne postacie i lokacje oraz szeroki wybór broni.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zgodnie z opisem gry na platformie Steam, Mouse to „brutalna strzelanka FPS w klimacie noir, czerpiąca inspirację z klasycznych kreskówek z lat 30. XX wieku”. Gracze wcielą się natomiast w rolę prywatnego detektywa Johna, który musi odnaleźć sprawiedliwość na ulicach pełnych chaosu i korupcji. Akcja rozgrywa się przy akompaniamencie muzyki jazzowej.

Zobacz też: Smartfon do 2000 zł

Jeżeli chodzi o debiut Mouse na rynku, wstępny plan zakłada 2025 rok. Produkcja trafić ma na PC i konsole. Za tytuł odpowiedzialne jest polskie studio Fumi Games.

Źródło: YouTube, Steam

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.