Mouse P.I. For Hire wreszcie zadebiutowało! Polska produkcja przyciągnęła wielu graczy i zbiera pierwsze opinie

Mouse P.I. For Hire

O Mouse P.I. For Hire piszemy już od dłuższego czasu, a na temat tej gry pojawiło się wiele artykułów. Data premiery została dwukrotnie przełożona, jednak oto wreszcie jest. Pierwsi gracze już cieszą się rozgrywką i wystawiają tytułowi pozytywne recenzje.

Mouse P.I. For Hire zadowala graczy

Premierowy zwiastun Mouse P.I. For Hire

Mouse P.I. For Hire zadebiutowało wczoraj, czyli 16 kwietnia 2026 roku, na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PS4, PS5 oraz Nintendo Switch. Dzieło polskiego studia Fumi Games na obecną chwilę zebrało 1080 opinii na Steam, z których aż 95% jest pozytywnych. Dodatkowo według SteamDB maksymalna ilość graczy w jednym momencie wynosiła na razie 10 615.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Gracze zachwalają między innymi kreskówkowy klimat vintage, który jest wizytówką Mouse P.I. For Hire. Optymalizacji również ciężko coś zarzucić, a większość z opinii pokrywa się z tym, jak o tytule wypowiadali się recenzenci. Rozgrywka jest wciągająca i satysfakcjonująca, a sama fabuła dość ciekawa. Teraz nie pozostaje nam nic innego, niż czekać na informacje o sprzedaży!

Graliście już w Mouse P.I. For Hire? A może dopiero to planujecie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Steam

O autorze
Marcel Goska
Redaktor działu Newsy & Promocje

Zaczął interesować się grami od momentu otrzymania PSP na komunię. Nie faworyzuje żadnego gatunku gier, odpali wszystko, co wpadnie mu w oko. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate? Skorzystaj z naszych poradników i oszczędź nawet 80% ceny!

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Nie przepłacaj!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.