Moving Out, Embr i Session: Skate Sim za darmo przez weekend (Xbox Free Play Days)

Session: Skate Sim

Dziś czwartek, a jak czwartek, to nowa oferta Xbox Free Play Days. Tym razem Microsoft udostępnił graczom do przetestowania za darmo przez weekend aż trzy produkcje: Moving Out, Embr i Session: Skate Sim. Oczywiście z bezpłatnego weekendu skorzystają tylko subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate.

Moving Out, Embr i Session: Skate Sim za darmo w ramach Xbox Free Play Days (28 kwietnia – 1 maja 2022)

Zwiastun Moving Out

Microsoft nie przestaje oferować nowych produkcji w ramach programu Xbox Free Play Days. Ustaliliśmy już, że tym razem korporacja proponuje graczom trzy tytuły — niestety jeden z nich (Embr) jest dostępny w bibliotece Xbox Game Pass, więc ta pozycja ucieszy raczej tylko abonentów Xbox Live Gold. W każdym razie, gry można ogrywać bezpłatnie do najbliższej niedzieli, a więc 1 maja.

  1. Pobierz Moving Out z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Pobierz Embr z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S, PC
  3. Pobierz Session: Skate Sim z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S

Przeczytaj też: Fajne gry na PC za darmo

Co tu dużo mówić: warto korzystać. Zamierzacie dać szansę którejś z tych gier, czy nie tym razem? Napiszcie w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.