MultiVersus z datą premiery pełnej wersji. Darmowa bijatyka została przeniesiona na Unreal Engine 5

MultiVersus

Dobre wieści dla wszystkich graczy, którzy czekają na powrót MultiVersus. Warner Bros. Games oraz deweloperzy ze studia Player First Games ujawnili dziś dokładną datę premiery pełnej wersji wspomnianej produkcji. Dodatkowo ujawniono też kilka szczegółów na temat darmowej bijatyki.

Premiera pełnej wersji MultiVersus już w maju. Twórcy dzielą się szczegółami

MultiVersus – zapowiedź pełnej wersji gry

Zgodnie z przekazanymi informacjami pełna wersja MultiVersus zadebiutuje już 28 maja 2024 roku. Tony Huynh – reżyser gry – zapewnia, że studio Player First Games przez ostatnie miesiące „ciężko pracowało” nad różnego rodzaju zmianami i aktualizacjami, które mają zapewnić „lepszą rozgrywkę”. Deweloper zapewnia również, że grono grywalnych postaci poszerzy się o „kilka naprawdę ekscytujących” bohaterów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Huynh poinformował także, że MultiVersus zostało przeniesione na Unreal Engine 5. Dzięki zmianie silnika gracze będą mogli liczyć na lepszą oprawę wizualną. Deweloper zapowiada również, że każda z postaci ma otrzymać nowe ataki i mechaniki walki, dzięki czemu użytkownicy otrzymają jeszcze więcej możliwości. To jednak nie koniec atrakcji.

Jedną z rzeczy, którą z radością ogłaszamy, jest zupełnie nowy tryb PvE, który zaoferuje nowy sposób gry, wykraczający poza rywalizację PvP. Ten nowy tryb wprowadzi dodatkowe sposoby gry z unikalnymi nagrodami.

– zapowiedział deweloper.

Na koniec warto dodać, że MultiVersus dostępne będzie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami gra będzie dystrybuowana w modelu free-to-play.

Źródło: Gematsu

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.