Nacon Connect 2024 jeszcze w lutym! Firma zaprasza na pokaz gier oraz akcesoriów dla graczy!

Nacon Connect 2024

Początek 2024 roku obfituje w wiele pokazów gier. Swoje wydarzenia zaprezentowało już PlayStation oraz Microsoft, a teraz przyszła pora na innych wydawców, co nie oznacza wcale, że ich zapowiedzi są mniej ciekawe. Firma Nacon ogłosiła, że w ostatni dzień lutego odbędzie się prezentacja Nacon Connect 2024, na której zaprezentowane zostaną takie gry jak GreedFall 2 czy Test Drive Unlimited Solar Crown.

Nacon Connect 2024 zapowiedziany na koniec lutego

Zapowiedź Nacon Connect 2024

Firma Nacon zaprasza graczy na specjalny pokaz swoich nadchodzących gier. Wydarzenie Nacon Connect 2024 odbędzie się w czwartek 29 lutego o godzinie 19:00 polskiego czasu i będzie można je obejrzeć w serwisie YouTube oraz Twitch. Wydawca zdradził fanom niektóre z tytułów, które mają pojawić się na prezentacji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wielu graczy ucieszy na wieść, że na wydarzeniu nie zabraknie prezentacji GredFall 2: The Dying World. To kontynuacja ciepło przyjętej gry RPG od francuskiego studia Spiders. Fani będą mogli liczyć na zdradzenie szczegółów dotyczących produkcji oraz zaprezentowanie rozgrywki, a być może nawet zdradzenie daty premiery tytułu.

Oprócz tego firma Nacon zdradziła, że na 30-minutowym pokazie zaprezentuje też takie gry jak Ravenswatch, Crown Wars: The Black Prince, Test Drive Unlimited Solar Crown oraz nową produkcję w uniwersum Terminatora.

Szczególnie ciekawy wydaje się właśnie ostatni tytuł. Według informacji produkcja ma być grą z otwartym światem, a przedstawić ma historię pomiędzy wydarzeniami z Dnia Sądu (atak nuklearny Skynet, który powoduje apokalipsę) a powstaniem ruchu oporu Johna Connora. Fani tego uniwersum z pewnością zacierają już ręce.

Firma Nacon, która jest też producentem peryferiów, oprócz gier w trakcie pokazu ma zaprezentować również kontroler oraz słuchawki gamingowe. Graczom zainteresowanym zarówno produkcjami jak i najnowszym sprzętem pozostaje jedynie czekać na ostatni dzień lutego.

Źródło: IGN

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.