Trwają prace nad najgorszą grą świata. Zaoferuje wyjątkowo irytujące i bezużyteczne mechaniki

monster sniper season 3

Od jakiegoś czasu trwają prace nad intrygującym projektem, który z pewnością zwróci uwagę entuzjastów beznadziejnych produkcji. Tiktoker nagrywający pod pseudonimem Everywhere Nowhere tworzy właśnie „najgorszą grę w historii”. W tytule znajdą się wszystkie elementy, które najbardziej irytują graczy.

Tiktoker pracuje nad najgorszą grą świata. Prawdziwe piekło dla graczy

@everywhereno

Replying to @devilish_deals The worst game of all time part 21. Now playable at the link in my bio. What should I add next? #gamedev #indiedev #indiegames #stardewvalley

♬ Jazz Hip Hop in the early 90’s(219692) – TOKYO Lonesome Blue

Monster Sniper Season 3, bo o tym projekcie mowa, ma być „najgorszą grą w historii”. Tytuł ma zawierać wszystkie najbardziej znienawidzone przez graczy elementy, które służą wyłącznie uprzykrzaniu rozgrywki. Wspomniany Tiktoker regularnie dzieli się postępami prac na swoim profilu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Gra to platformówka 2D, której głównym bohaterem jest szczur uzbrojony w bumerang i wyrzutnię rakiet. Produkcja zawiera już masę irytujących cech, bezsensownych funkcji i absurdalnych rozwiązań. Poniżej prezentujemy listę części z nich:

  • Sterowanie polega na poruszaniu postacią kursorem myszki i celowaniu za pomocą klawiatury
  • Głównym przeciwnikiem są szybkie, bardzo małe mrówki i agresywne nietoperze, w które niezwykle ciężko trafić
  • Nie można przyciszyć głośnej, przestrojonej muzyki fletowej, chyba że kupi się odpowiednie ulepszenie
  • Jednak aby kupić ulepszenia, trzeba złowić ryby w prawie niemożliwej do ukończenia minigrze wędkarskiej – kiedy się uda, rybami trzeba handlować na całkowicie losowej giełdzie
  • Większość ulepszeń jest bezużyteczna
  • Przymus grania przez sieć
  • Długie, niemożliwe do przewinięcia dialogi
  • Nastrój głównego bohatera wciąż się pogarsza – aby utrzymać go przy życiu, należy wciąż pisać mu komplementy. Mało tego, muszą być one unikalne i aby rozweselić naszą postać w trakcie gry, trzeba wymyślić około 50-60 miłych wiadomości
  • Misja eskortowa z NPC, który jest albo znacznie wolniejszy, albo znacznie szybszy od naszego bohatera

Zobacz też: Gry na Commodore 64

Powyższa lista to tylko część z irytujących elementów, które znajdują się w grze. Trzeba przyznać, że brzmi to jak prawdziwe piekło – szczególnie dla twórcy, który potrzebował aż 145 prób, aby skończyć pierwszy poziom. Wszyscy zainteresowani mogą jednak sprawdzić grę na stronie Everywhere Nowhere.

Źródło: PC Gamer, TikTok

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.