Najnowsza aktualizacja do Gran Turismo 7 zawodzi fanów

Gran Turismo 7

Gran Turismo 7 to świetna gra, którą cieszyć się mogą posiadacze konsol PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Mimo to nie jest to jednak gamingowy ideał, a przykładem mogą być okazjonalne narzekania graczy na niektóre elementy tytułu. Ostatnio oberwało się najnowszej aktualizacji.

Aktualizacja 1.25 Gran Turismo 7

Zwiastun najnowszej aktualizacji do Gran Turismo 7

Jakie nowości wiążą się z aktualizacją gry oznaczoną numerem 1.25? Omawiany patch wprowadza nową zawartość w postaci kilku modeli samochodów. Brak w nim jednak tego, na co fani oczekują chyba najbardziej. Mowa oczywiście o nowych torach, ponieważ w ciągu ostatnich miesięcy do gry dodano zaledwie jeden nowy obszar. Same auta również nie zdobyły zbyt dużej popularności. Ich listę można znaleźć poniżej:

Samochody dodane z patchem 1.25 do Gran Turismo 7:

  1. Maserati Merak SS ’80
  2. Mazda Roadster NR-A (ND) ’22
  3. Nissan Skyline 2000GT-R (KPGC110) ’73
  4. Nissan GT-R NISMO GT3 ’18

Zobacz też: Najlepsze gry na PS2

Społeczność graczy Gran Turismo 7 nie jest zbytnio pocieszona najnowszym patchem. Nadal wyczekiwane są nowe trasy, a także ciekawsze modele aut, które nie są jedynie innymi wersjami malowań czy karoserii. Tak czy inaczej, jeżeli mamy na sali fanów tej gry, to może warto zaopatrzyć się w gamingową kierownicę do PS5?

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.