Sony rozdaje największe hity na PlayStation za darmo! Szkoda tylko, że promocja omija polskich graczy

PlayStation Gry

Sony ciągle stara się zachęcić do siebie nowych graczy, którzy rozważają zakup PlayStation 5. W sytuacji, gdy problemy z dostępnością tego sprzętu przeszły już do historii japoński producent postanowił przygotować coś, co tym bardziej powinno zainteresować potencjalnie nowych klientów. Tym razem mowa o możliwości otrzymania jednego z kilku hitów dostępnych na tę platformę! Szkoda tylko, że warunki oferty są niezbyt interesujące dla polskich graczy…

Największe hity na PlayStation za darmo po aktywacji świeżo zakupionej konsoli PS5

PlayStation 5
PlayStation 5

Najnowsza oferta Sony skierowana jest do osób, które zakupiły i aktywowały swój egzemplarz PlayStation 5 po 23 września 2023 roku i mieszkają w USA. W ramach nowej akcji każdy, kto spełni te dwa warunki, będzie mógł odebrać jedną z 12 gier zupełnie za darmo i — co ważne — na stałe.

Warto podkreślić, że w tym przypadku mowa o naprawdę mocnej liście dostępnych gier, która może robić niemałe wrażenie. Oto pełne zestawienie:

 1. Marvel’s Spider-Man Miles Morales
 2. Marvel’s Spider-Man Remastered
 3. God of War Ragnarok
 4. Horizon Forbbiden West
 5. Ghost of Tsushima Director’s Cut
 6. Demon’s Solus
 7. The Last of Us Part 1
 8. Returnal
 9. Ratchet and Clank Rift Apart
 10. Sackboy Wielka Przygoda
 11. Uncharted Legacy of Thieves Collection
 12. Death Stranding Director’s Cut

Jak więc widać, rzeczywiście mowa o największych hitach na PlayStation za darmo, a wiele z nich to nadal całkiem świeże pozycje. Zapewne takie pozycje jak God of War Ragnarok czy The Last of Us Part 1 przekonają część niezdecydowanych na zakup konsoli od Sony.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 7000 zł

Cała akcja trwa do 20 października bieżącego roku i niestety, ale nie zanosi się na to, by miała trafić też do Polski. Możliwe jednak, że opisana wyżej akcja to dopiero początek szerszej inicjatywy marketingowej, która z czasem może też zawita nad Wisłę. Na pewno byłoby miło, gdyby kolejne podobne akcje miały raczej charakter globalny aniżeli ograniczony wyłącznie do USA.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.