Naraka: Bladepoint przechodzi na model free to play! Hit ze Steama zadebiutuje niebawem na PlayStation 5

Naraka Bladepoint

Naraka: Bladepoint to sieciowa produkcja wieloosobowa chińskiego studia 24 Entertainment. Ten battle royale cieszy się sporą popularnością na platformie Steam i od momentu premiery w 2021 roku przyciągnął ponad 10 milionów graczy. Teraz twórcy mają naprawdę dobre wieści dla fanów gry związane między innymi z modelem free to play i konsolą PlayStation 5.

Naraka: Bladepoint zadebiutuje 13 lipca 2023 na PlayStation 5 i będzie dostępna za darmo

Zwiastun Naraka: Bladepoint

Zespół 24 Entertainment ogłosił świetne wieści dotyczące swojej popularnej produkcji battle royale. Deweloperzy zapowiedzieli bowiem, że już 13 lipca 2023 roku Naraka: Bladepoint będzie dostępna za darmo na wszystkich platformach i tego samego dnia trafi również na konsolę PlayStation 5. Dodatkowo, subskrybenci PS Plus mają otrzymać kilka prezentów, w tym 5 Skarbów i ekskluzywne nakrycie głowy.

Jak mówią twórcy w swoim FAQ, decyzja o przejściu na model free to play umotywowana jest chęcią dotarcia z grą do jak największej ilości osób. Darmowa wersja Naraka: Bladepoint ma oferować całą zawartość, która pojawiła się w produkcji, w tym wszystkie tryby, wydarzenia czy przedmioty kosmetyczne. Co ważne osoby, które kupiły wcześniej tytuł, w zależności od posiadanej edycji otrzymają złoto do wykorzystania w grze.

Zobacz też: Najlepsze gry visual novel

Kup PlayStation 5

Deweloperzy zapewniają, że Naraka: Bladepoint to wciąż rozwijająca się produkcja, a każdy kolejny sezon przynosić będzie więcej nowych bohaterów i innych atrakcyjnych elementów do odkrycia. Gra dostępna jest na PC, konsolach Xbox One oraz Xbox Series X|S, a od 13 lipca 2023 roku również na PlayStation 5.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.