Następca Switcha zaprezentowany za zamkniętymi drzwiami? Sprzęt mógł pojawić się na Gamescom 2023

Nintendo Switch

Oficjalnych wieści o konsoli będącej wyczekiwanym następcą Nintendo Switch ze świecą szukać, a i tak nie brakuje coraz to nowych spekulacji, plotek i przypuszczeń. Dość w tej materii powiedzieć, że według jednego z internautów następny sprzęt od „Big N” będzie nosić nazwę Nintendo Focus, a kwotowo będzie zbliżony do tego, co trzeba zapłacić za Nintendo Switch OLED.

Bez względu na to, jak ów sprzęt będzie się nazywać, tak możliwe, że został on już zaprezentowany części branży w trakcie specjalnego pokazu tylko dla wybranych. Wszystko to miało dziać się podczas targów Gamescom 2023.

Następca Switcha mógł zostać zaprezentowany wąskiej grupie dziennikarzy i deweloperów obecnych na Gamescom 2023

Dziennikarz Windows Central — Jez Corden — przekazał za pomocą Twittera/X, iż docierają do niego nowe pogłoski na temat nowego sprzętu od Nintendo. Zgodnie z nimi japońskie przedsiębiorstwo miało w trakcie targów Gamescom 2023 ujawnić lub nawet zaprezentować następcę Switcha wąskiej grupie dziennikarzy i deweloperów obecnych na wydarzeniu.

Możliwe więc, że „Big N” po prostu przywiozło do Kolonii jedno z bardziej wyczekiwanych urządzeń w branży, aby zademonstrować je podczas zamkniętego panelu. Corden spodziewa się, że w najbliższej przyszłości możemy spodziewać się nowych przecieków i ujawnień, które powiązane będą właśnie z opisaną wyżej sytuacją.

Przeczytaj też: Gry podobne do God of War

Kup Nintendo Switch OLED

Jeśli informacje pozyskane przez dziennikarza Windows Central się potwierdzą, to możliwe, że oficjalna prezentacja następcy Switcha może być rzeczywiście tylko kwestią czasu. Oczywiście nie sposób na ten moment potwierdzić tych doniesień, jednak tym bardziej warto bliżej obserwować poczynania Nintendo i wyczekiwać na wieści na temat ich nadchodzącego sprzętu.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.