NBA 2K24 dostępne w Xbox Game Pass przez bardzo ograniczony czas! Microsoft podpisał krótką umowę

NBA 2K24 Xbox Game Pass

Xbox Game Pass regularnie otrzymuje szereg ciekawych gier z niemal każdego dostępnego gatunku. Kilka dni temu w usłudze Microsoftu pojawiło się 2K24, a więc wyjątkowo ciekawa opcja dla wszystkich entuzjastów koszykówki. Okazuje się jednak, że zbyt długo tą produkcją się nie nacieszymy, bo wydawca przewidział dla niej wyjątkowo małe okno dostępności.

NBA 2K24 dostępne w Xbox Game Pass przez niespełna pół roku

nba 2k24
NBA 2K24

Zgodnie z informacjami przekazanymi w ramach newslettera, NBA 2K24 dostępne będzie w ramach Xbox Game Pass tylko do 31 sierpnia 2024 roku. Potem gra ta najpewniej zniknie z abonamentu Microsoftu i jedyną opcją, aby w nią zagrać będzie zakup pełnej wersji w Xbox Store. Warto jednak zaznaczyć, że nie możemy być stuprocentowo pewni tego terminu, wszakże wydawca zawsze może dogadać się z włodarzami Xboxa i przedłużyć obecność swojej produkcji w usłudze.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Mimo wszystko wielu graczy czuje się rozczarowanych tym faktem. Nie brak też takich, którzy wskazują, iż jest to typowe zachowanie dla wydawcy, jakim jest 2K Games. Możliwe, że dzięki takim działaniom firma będzie chciała dodatkowo napędzić sprzedaż nadchodzącego NBA 2K25, przyciągając najpierw posiadaczy usługi od Microsoftu.

Aktualnie nie pozostaje nic innego, jak tylko korzystać z faktu, że NBA 2K24 dostępne jest w usłudze, nawet jeśli jest to okres niespełna pół roku. Zamierzacie pobawić się trochę na wirtualnych parkietach? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PureXbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.