NBA 2K24 z ogromną krytyką na Steamie. Gracze nie pozostawiają na tytule suchej nitki

nba 2k24

Dziś miała miejsce premiera NBA 2K24. Produkcja zadebiutowała na konsolach, a także na komputerach osobistych. Okazuje się, że użytkownicy pecetów mają wiele uwag co do gry, co dobitnie pokazują oceny NBA 2K24 na platformie Steam.

NBA 2K24 z „bardzo negatywną” oceną na Steam

Zwiastun NBA 2K24

Dzisiaj na rynek trafiło NBA 2K24, produkcja studia Visual Concepts oraz firmy 2K Sports. Jednak jak się okazuje, na platformie Steam tytuł spotkał się z ogromną krytyką ze strony graczy. Recenzje są „bardzo negatywne”, a jedynie 11% ocen ma pozytywny wydźwięk.

Główne zarzuty, jakie mają pecetowi gracze wobec NBA 2K24 dotyczą okrojonej zawartości. Technologia ProPlay, która miała zapewnić realizm i autentyczne ruchy zawodników, została zaimplementowana jedynie w wersji na PlayStation 5 oraz Xboxy Series X|S. Użytkownicy komputerów zwracają także uwagę na deficyt nowości, w tym brak historii w MyCareer. Pojawiają się również głosy, że gra jest po prostu nudna, a rozgrywka nie różni się niczym od tego, co oferowały poprzednie części.

Dodatkowo według graczy cena za produkt jest zbyt wysoka. Zdaniem wielu powinna ona odzwierciedlać szereg zmian oraz ulepszeń, których w NBA 2K24 niestety brakuje. A trzeba przyznać, że kwota, jaką zainteresowanym przyjdzie zapłacić za grę, jest niemała – od 269 zł za najtańszą wersję Kobe Bryant Edition do 649,99 zł za 25th Anniversary Edition.

Zobacz też: Najlepszy telefon do 500 zł

Kup Nba 2k24

Przypominamy, że NBA 2K24 zadebiutowało 8 września 2023 roku (dzisiaj). W produkcję zagramy na konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch oraz na PC.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.