Kolejna gra trafi do Xbox Game Pass! Premiera już za kilka dni

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass doczekał się już solidnego wzmocnienia na marzec. Tymczasem to jednak nie koniec, bo pora na sportowe wrażenia. Do usługi trafi bowiem NBA 2K24.

NBA 2K24 trafi do Xbox Game Pass

Jakiś czas temu dostaliśmy już w Game Passie Dead Island 2 czy Resident Evil 2, a wkrótce w usłudze znajdzie się Control Ultimate Edition. Tymczasem przyszła pora na kolejną grę AAA.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Do usługi trafi bowiem NBA 2K24. Popularny symulator koszykówki na bazie popularnej ligi amerykańskiej znajdzie się w abonamencie Microsoftu już 11 marca.

W ramach subskrypcji grę uruchomią posiadacze PC Game Pass oraz Xbox Game Pass. Produkcja jest ponadto dostępna na Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze.

NBA 2K24 pojawiło się na rynku we wrześniu 2023 roku. To jak na razie najnowsza odsłona tej serii, która poza komputerami i konsolami Xboxa zadebiutowała także na PS4, PS5 i Nintendo Switch.

Źródło: Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.