Gratka dla fanów koszykówki i dwie inne gry za darmo przez weekend. Nowa oferta Xbox Free Play Days

Xbox Free Play Days

Czwartek dla wielu abonentów Xbox Game Pass oznacza rozpoczęcie nowej odsłony Xbox Free Play Days. W ten weekend Microsoft przygotował dla graczy trzy całkiem interesujące produkcje, którym zdecydowanie warto będzie dać szansę. Najnowsze informacje potwierdzają, że w zestawieniu znalazło się m.in. NBA 2K24!

NBA 2K24, Hokko Life, Lawn Mowing Simulator za darmo w ramach Xbox Free Play Days (19-22 października)

NBA 2K24 – trailer

Niemal w każdy weekend posiadaczy subskrypcji Xbox Game Pass Core i Ultimate mają możliwość ogrania kilku specjalnie wybranych gier i zgodnie z tym zwyczajem, tak będzie i tym razem. Abonenci Microsoftu mogą wymienione poniżej gry przetestować za darmo, do najbliższej niedzieli, a więc 22 października 2023 roku.

Przeczytaj też: Ranking monitorów do gier

Najnowsza oferta Xbox Free Play Days wydaje się nie najgorsza, zwłaszcza jeśli ktoś nie ma growych planów na najbliższy weekend. A Wy zamierzacie przetestować którąś z wymienionych wyżej produkcji? Czekamy na Wasze komentarze!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.