NBA 2K25 na PC w końcu dorówna wersji na PS5 i Xbox Series X|S! Ujawniono oficjalną datę premiery

NBA 2K25

Jeśli jesteście fanami koszykówki, to z pewnością zainteresują Was najnowsze informacje od 2K. Amerykańska firma ujawniła bowiem dokładną datę premiery NBA 2K25. Wydawca podzielił się także kilkoma wartymi uwagi szczegółami na temat nadchodzącej odsłony popularnej serii.

2K ujawnia datę premiery i pierwsze szczegóły na temat NBA 2K25

2K poinformowało, że NBA 2K25 zadebiutuje 6 września 2024 roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Tegoroczna odsłona serii z pewnością zainteresuje wielu użytkowników komputerów osobistych. Wydawca poinformował bowiem, że wersja PC w końcu zaoferuje dokładnie te same funkcje i opcje, co wydanie na konsole 9. generacji Sony i Microsoftu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zgodnie z przekazanymi informacjami gracze z Polski będą mogli sięgnąć po jedną z trzech edycji NBA 2K25. Oprócz wersji standardowej – która na Steam dostępna jest w cenie 319 złotych – zainteresowani będą mogli zdecydować się na kupno wydania „All-Star” lub „Hall of Fame”. W pierwszym przypadku trzeba się jednak przygotować na wydatek rzędu 449 złotych, a w drugim aż 649,99 złotych.

W NBA 2K25 nie zabraknie oczywiście trybów MyCAREER, MyTEAM, MyNBA czy też The W. W ostatnim z wymienionych wariantów rozgrywki gracze będą mieli okazję zostać legendą WNBA, a także zmierzyć się z „talentami światowej klasy” w The W Online.

Na koniec warto dodać, że za NBA 2K25 – podobnie jak za poprzednie odsłony serii – odpowiada studio Visual Concepts. Zainteresowani mogą już natomiast składać zamówienia przedpremierowe. Koniecznie dajcie znać, czy zamierzacie sięgnąć po wspomnianą produkcję.

Źródło: GamingBolt

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.