Need For Speed Most Wanted Remake to niemal pewniak. Wpis jednej aktorki zdradził zbyt wiele

Need for Speed Most Wanted

Need For Speed Most Wanted po dziś dzień cieszy się wśród wielu graczy ogromnym uznaniem i nie ma co się dziwić — to nadal świetna produkcja. Nie da się jednak ukryć, że ma ona już swoje lata i od premiery w 2005 roku jej pewne elementy zdążyły się całkiem mocno zestarzeć. Najnowsze informacje wskazują, że ta kultowa „ścigałka” już niedługo może doczekać się konkretnego odświeżenia, a wszystko to zdradził jeden wpis.

Need For Speed Most Wanted Remake może zadebiutować już w 2024 roku

Simon Bailly Need For speed most wanted remake
Wpis Simone Bailly nt. Need For Speed Most Wanted Remake

Wszystko wyszło na jaw za sprawą wpisu aktorki Simone Bailly, która w postach na Twitterze i Instagramie zdradziła, że odświeżone wydanie Need For Speed Most Wanted faktycznie powstaje. Zgodnie z przekazanymi przez nią informacjami remake kultowej gry wyścigowej od Electronic Arts miałby zadebiutować już w 2024 roku, a więc za relatywnie niedługi czas.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Bailly w Need For Speed Most Wanted Remake zapewne wcieliłaby się w postać partnerki sierżanta Crossa, który w oryginalnej wersji gry zajmował się dbaniem o porządek na ulicach miasta. Niestety, ale poza tym wpis nie zawierał żadnych dodatkowych informacji na temat odświeżonego wydania.

W miarę postępującej popularności wpisu aktorka zdecydowała się go usunąć, co może wskazywać na fakt, że został on opublikowany zdecydowanie za wcześnie. W internecie jednak nic nie ginie i jak widać na grafice powyżej, co bardziej uważni gracze postanowili zawczasu go uwiecznić.

Przeczytaj też: Kody do Wiedźmin 3

Cała ta sytuacja pozwala przypuszczać, że już niedługo Electronic Arts nie tylko zaprezentuje światu oficjalne wieści na temat Need For Speed Most Wanted Remake, ale jednocześnie ruszy z konkretną kampanią marketingową. Zagralibyście w odświeżoną wersję wyścigowego hitu z 2005 roku? Dajcie znać w komentarzach!

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.