Najnowszy Need for Speed i trzy inne gry za darmo przez weekend! Nowa oferta Xbox Free Play Days

Xbox Free Play Days

Targi Gamescom 2023 trwają w najlepsze, ale Microsoft nie zapomniał o nowej ofercie Xbox Free Play Days. Okazuje się, że w ten weekend posiadacze konsol Xbox mają możliwość sprawdzenia aż czterech produkcji. Zgodnie z przekazanymi informacjami przez kilka najbliższych zainteresowani gracze mogą testować takie tytuły jak Destiny 2: Królowa-Wiedźma, Naruto to Boruto: Shinobi Striker, Need for Speed Unbound oraz Warhammer: Vermintide 2.

Destiny 2: Królowa-Wiedźma, Naruto to Boruto: Shinobi Striker, Need for Speed Unbound i Warhammer: Vermintide 2 za darmo w ramach Xbox Free Play Days (24-27 sierpnia)

Need for Speed Unbound – gameplay trailer

Prawie w każdy weekend abonenci Microsoftu otrzymują szansę na przetestowaniu kilku wybranych produkcji i podobnie jest także tym razem. Subskrybenci Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate mogą cieszyć się wspomnianymi wyżej grami za darmo do 27 sierpnia, czyli do najbliższej niedzieli.

Zobacz też: Ranking najlepszych procesorów

Kup Xbox Series X

Jak oceniacie najnowszą ofertę Xbox Free Play Days? Zamierzacie poświęcić najbliższy weekend na zapoznanie się z jedną z wymienionych wyżej produkcji? A może przetestujecie je wszystkie? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.