Neon Prime może być nową grą od Valve! Poznaliśmy ogromną ilość sczegółów

Neon Prime

Poza Steamem Valve jest też świetnym producentem gier, który nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Tym bardziej cieszy, że podobno wkrótce zapowie swój kolejny tytuł. Tym ma być Neon Prime.

Neon Prime kolejną grą Valve?

Informacje na temat nowej gry Valve zostały udostępnione przez Okami Games, a ich źródłem jest YouTuber Tyler McVicker. Kolejną produkcją ma być mianowicie Neon Prime – trzecioosobowa strzelanka typu „Moba-Lite”.

Zgodnie z przeciekiem, gra skupi się na drużynach i klasach. Obszar mapy ma być rozległy, a zwycięstwo polegać na unicestwieniu dużego wroga znajdującego się na tyłach bazy przeciwników.

Neon Prime – kolejna gra Valve

Gra zostanie osadzona w świecie sci-fi z fabułą nawiązującą do DOTA 2. Podobnie jak w Team Fortress 2, każdą z klas wyposażono w unikalne zdolności i osobowości. Ponadto różne klasy będą wydawać „rozkazy” swojej drużynie.

Jeżeli wierzyć przeciekom, Neon Prime zaoferuje wysoki poziom niszczenia otoczenia. Wszystko dzięki oparciu o woksele, czyli najmniejsze elementy grafiki 3D.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 8000 zł

Jak podaje Tyler McVicker, Neon Prime jest już blisko oficjalnej zapowiedzi. Świadczy o tym niedawne odnowienie znaku towarowego oraz przejście prezez niego dodatkowego procesu „zatwierdzania do wykorzystania w rzeczywistym produkcie”.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.