Platformowy FPS niebawem w Xbox Game Pass?! Nowe poszlaki nie zostawiają złudzeń

xbox game pass

Xbox Game Pass od dawna dostaje całkiem sporo ciekawych gier, które mogą umykać większości graczy, bo nie są tak medialne i nie dają rady wstrzelić się w tzw. mainstream. Jedną z takich pozycji może być Neon White, czyli pozycja, którą łączy się z Xbox Game Pass już od czerwca 2023 roku. Najnowsze wieści wskazują, że niebawem możemy doczekać się jej debiutu w usłudze Microsoftu.

Neon White już wkrótce w Xbox Game Pass?

Jak donosi portal True Achievements, udało im się dotrzeć do osiągnięć, jakie posiadać będzie Neon White w ramach swojej wersji na konsole Xbox. Takie wieści często są prognostykiem, że deweloperzy oraz wydawca szykują się do wydania gry w ramach Xbox Game Pass. Na razie nie wiemy dokładnie kiedy to nastąpi, choć można zakładać, że jest to kwestia najbliższych tygodni.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Samo Neon White to pierwszoosobowa strzelanka łącząca w sobie elementy platformówki oraz puzzli 3D. W ramach tej pozycji przyjdzie nam wcielić się w zabójcę demonów, który będzie musiał mierzyć się nie tylko z pomiotami piekieł, ale także innymi łowcami, którzy zyskają szansę na życie w niebie.

Sama gra trafiła do tej pory na PC, PlayStation oraz Nintendo Switch i na każdej platformie może poszczyć się całkiem dobrymi recenzjami od graczy i krytyków. Czy wersja na Xboxy podtrzyma tę passę? Miejmy nadzieję, że tak bo tej pozycji warto poświęcić niejedną chwilę.

Źródło: trueachievements.com

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.