New Tales From the Borderlands oficjalnie! Nadchodzi przygodówka przepełniona wyborami

Borderlands

Wydawca Borderlands zaskoczył wszystkich, pojawiając się na Gamescom 2022 i ujawniając nowe szczegóły o serii. Fani IP mają powody do radości, ponieważ Gearbox Software ma ciekawe plany wobec Borderlandsów – poznaliśmy je właśnie teraz, podczas wydarzenia w Kolonii.

REKLAMA

New Tales From the Borderlands powraca ze znaną formułą

New Tales From the Borderlands – trailer

Okazuje się, że na rynek zmierza New Tales From the Borderlands od studia Gearbox Software. Będzie to kontynuacja przygodówki od Telltale Games o podobnej nazwie, a więc założenia również będą dość podobne – historia zostanie podzielona na pięć epizodów, podczas której pokierujemy 3 bohaterami. Od naszych decyzji zależeć będzie, jak potoczą się ich losy.

Zobacz też: Kody do Heroes 3

Premiera New Tales From the Borderlands odbędzie się 21 października 2022 roku na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PS4, PS5 i Nintendo Switch.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!