MMORPG od Amazon Games niedługo trafi na konsole? Fani dzielą się przeciekiem w sieci

New World

Firma Amazon od paru lat próbuje podbić rynek gier wideo. Jednym ich z pierwszych tytułów był New World — MMORPG osadzone w fantastycznym świecie. Choć z początku produkcja ta wzbudziła zainteresowanie graczy, to z czasem większość osób o niej zapomniała. Wszystko wskazuje na to, że twórcy będą chcieli zawalczyć o nową grupę odbiorców, gdyż z przecieku wynika, że New World będzie dostępny nie tylko na PC, ale trafi też na konsole.

New World trafi na konsole? Do internetu trafił zrzut ekranu z PlayStation Store

Zwiastun New World

New World, czyli MMORPG od Amazon Games, trafiło na rynek w 2021 roku i od daty premiery pozostawało tytułem ekskluzywnym dla PC. Niestety, po pierwszych fascynacjach graczy, tytuł ten szybko popadł w niepamięć, a większość użytkowników zdążyła o nim zapomnieć.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Okazuje się jednak, że deweloperzy nie zamierzają pozostawić tak tej sytuacji. w serwisie Reddit pojawił się post informujący, że zapowiedź New World: Aeternum pojawiła się w PlayStation Store. Użytkownik, który opublikował wpis, dodał też do niego zrzut ekranu, na którym można zaobserwować wersję gry przeznaczoną na konsolę.

New World: Aeternum w PlayStation Store

Prawdopodobnie przeciek ten jest wynikiem przypadkowego ogłoszenia gry przed dzisiejszym Summer Game Fest. Zrzut ekranu daje prawie stuprocentową pewność, że coś jest na rzecz i że w najbliższej przyszłości należy spodziewać się, że tytuł zostanie zapowiedziany.

Jak donosi serwis Insider Gaming, wersja New World: Aeternum ukaże się w październiku 2024 roku na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Dajcie znać, czy jesteście zainteresowani tą produkcją!

Źródło: Insider Gaming

O autorze
Igor Twardowski
Redaktor działów Newsy & Promocje

Niespełniony filmoznawca i scenarzysta, który pierwsze kroki w grach stawiał w Tomb Raider II i pierwszym Diablo. Miłośnik Gothica i Heroesów. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
SKORZYSTAJ Z GIGA PROMOCJI – KLIKNIJ I KUP
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.