Znany insider przedstawił listę 7 gier w październikowym Amazon Prime Gaming

Fallout 76

Już za moment kalendarze pokażą wszystkim nazwę trzeciego od końca miesiąca w roku, a co za tym idzie, w usługach i abonamentach growych pojawią się nowe tytuły. Do sieci trafiła właśnie lista gier, które prawdopodobnie otrzymają posiadacze Amazon Prime Gaming.

Amazon Prime Gaming z 7 grami na październik

Middle-earth: Shadow of War
Middle-earth: Shadow of War

Znany z trafnych przecieków billbil-kun zaprezentował listę 7 gier, które najprawdopodobniej trafią do październikowej oferty Amazon Prime Gaming. Wśród nich znaleźć można kilka ciekawych tytułów, jeden zaś budził i do dziś budzi naprawdę duże emocje — mowa o jednym z bardziej kontrowersyjnych tytułów z uniwersum Fallout.

Prawdopodobna lista gier w Amazon Prime Gaming na październik:

  1. Fallout 76
  2. Middle-earth: Shadow of War
  3. Total War: Warhammer II
  4. Glass Masquerade
  5. Loom
  6. Hero’s Hour
  7. Horace

Zobacz też: Laptop gamingowy do 4000 zł

Jak widać, przy takim zestawie znalazłoby się coś dla fanów fantasy, postapokaliptycznych klimatów Fallouta czy miłośników strategii czasu rzeczywistego. Choć jest to przeciek, a nie oficjalna informacja, to wiele wskazuje na to, że właśnie taka lista tytułów trafi do Amazon Prime Gaming w październiku. Insider już wielokrotnie podawał informacje, które ostatecznie się sprawdzały.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.