Microsoft zmienia plany gier usuwanych z Xbox Game Pass. Uznana produkcja jednak pozostanie w usłudze

Xbox Game Pass

Na początku marca poznaliśmy listę gier, które opuszczą i trafią do Xbox Game Pass w marcu 2024 roku. Na liście usuwanych znalazło się także Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered, ale Microsoft właśnie zmienił te plany. Gra pozostanie więc w usłudze.

Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered pozostanie w Xbox Game Pass

Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered – zwiastun

Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered to odświeżona wersja gry, która pojawiła się przed laty na PlayStation 3. Produkcja ta była przeznaczona do usunięcia z Xbox Game Pass w marcu 2024 roku, ale Microsoft właśnie wykreślił ją z tej listy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Oznacza to, że pozostanie ona w bibliotece abonamentu. To dobra wiadomość dla fanów jRPG, bo remaster Ni no Kuni cieszy się świetnymi opiniami graczy i recenzentów, co widać po średniej ocen gry w portalu Metacritic.

Tymczasem reszta tytułów zniknie z Xbox Game Pass zgodnie z planem. Oznacza to, że już 15 marca abonenci usługi pożegnają Hardspace: Shipbreaker i Shredders. W zamian trafi do nich natomiast kilka ciekawych tytułów, takich jak Control Ultimate Edition czy MLB The Show 24.

Źródło: Pure Xbox

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.